KOSMETYKI

Tutaj możecie Państwo zapoznać się z niektórymi kosmetykami , które naszym zdaniem po testach w salonach urody są najlepszymi produktami dostępnymi na rynku liczących się marek.

Będziemy opisywać wybrane przez nas kosmetyki ,jak działają na włosy i jak je używać…

Jest to Niemiecka firma z wieloletnim doświadczeniem istniejąca od 1948 roku.Topowym produktem dla profesjonalistów jest farba do włosów goldwell TOPCHIC w niespotykanym opakowaniu z dozownikiem.

Farby TOPCHIC to optymalna ochrona włosa zagwarantowana technologią koenzymów i kremowym lotonem z intralipidami.

goldwell farby do włosów salonwenecja  Farby Goldwell to profesjonalna linia kolorow w wyjątkowym opakowaniu i bogatej palecie kolorów.Opakowanie w dozowniku zapewnia ze farba jest zawsze świeża i nie ulega przeterminowaniu.Zapraszamy na koloryzację …

KEUNE to producent kosmetyków najwyższej jakości  świadczy o tym długoletnie istnienie na rynku. Keune Haircosmetics utrzymuje się na rynku przez ponad 90 lat.

 Keune rozwija się szybko i jest obecna w ponad 70 krajach. W świecie fryzjerskim, jest jedną z kilku niezależnych rodzinnych firm, która wytwarza produkty wyłącznie dla profesjonalnych fryzjerów dbając o najwyższy poziom produktów do włosów.

    Seria eksluzywnych kosmetyków Keune so pure natural balance zapewnia włosom łagodne i naturalne odżywienie oraz przywraca równowagę skórze dzięki czemu włosy pozostają miękkie i lśniące.

  Kim,Kourtney i khloe Kardashian razem z marką CHI zaprojektowały wyjątkową linię kosmetyków do włosów których jednym ze składników jest olejek z czarnuszki.Kosmetyki nadają włosom blasku i miękkości jednocześnie je wzmacniając.Charakteryzują się przyjemnym ekskluzywnym zapachem. 

Firma TIGI została założona w 1986 roku.Jest to # 1 w dziedzinie stylizacji a kosmetyki charakteryzują się niecodziennym wzornictwem i zapachami inspirowanymi ekskluzywnymi perfumami.Do tworzenia są stosowane nie tradycyjne składniki , miedzy innymi takie jak kaszmir,szampan,perły itp.